CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 3 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Podmínky pro získání a využití jednodenního skipasu do lyžařského střediska U Steni - Gliczarów Górny zdarma

(dále též skipasu zdarma)

 1. Každý zákazník obchodu Levnelyze.cz, který uhradil svůj nákup a potvrdil svůj zájem o skipas zdarma v objednávkovém formuláři, získává nárok na jeden bezplatný jednodenní skipas do střediska U Steni – Gliczarów Górny na zimní sezónu 2017/2018.

 2. Minimální hodnota jednoho nákupu opravňujícího k získání nároku na skipas zdarma je 2.000,- Kč.

 3. Nárok na získání skipasu zdarma vzniká zákazníkovi pouze jednou za zimní sezónu 2017/2018. V případě opakovaných nákupů stejného zákazníka v průběhu zimní sezóny 2017/2018 není tento zákazník oprávněn požadovat vydání skipasu zdarma, resp. zákazník je přímo povinen upozornit v objednávkovém formuláři nebo emailem, že skipas zdarma do střediska U Steni – Gliczarów Górny za nákup na www.levnelyze.cz nebo www.zimni-zajezdy.cz v sezóně 2017/2018 již jednou získal.
  Provozovatel eshopu si pro účely této akce vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání skipasu zdarma zákazníkovi, jehož některé údaje v objednávce (např. adresa bydliště / sídla nebo dodací adresa nebo emailová adresa nebo telefonní číslo) vykazují shodu s jinou objednávkou jiného zákazníka, který již ve stejné sezóně skipas zdarma získal nebo zákazníkovi, u jehož objednávky bude mít podezření, že tato byla rozdělena na více objednávek pouze za účelem získání skipasů zdarma.

 4. Zákazník, který je oprávněn k získání skipasu zdarma, obdrží po uhrazení nákupu společně s dodávkou zboží i unikátní voucher od provozovatele eshopu Levnelyze.cz. Tento voucher spolu s osobním dokladem (občanský průkaz, pas, evtl. jiný úřední doklad s fotografií) a fakturou za nákup na www.levnelyze.cz, ke kterému byl příslušný voucher na skipas zdarma vydán, předloží zákazník v průběhu zimní sezóny 2017/2018 v pokladně lyžařského střediska U Steni – Gliczarów Górny. Oproti následnému odevzdání voucheru mu bude v pokladně vydán jednodenní skipas zdarma do lyžařského střediska U Steni – Gliczarów Górny. Upozorňujeme na správné zadání jména a příjmení osoby, která bude skipas zdarma čerpat, v objednávkovém formuláři na www.levnelyze.cz, neboť ty budou následně vytištěné na voucheru a jméno a příjmení na voucheru se musí shodovat s osobními údaji na předloženém osobním dokladu s fotografií v pokladně lyžařského střediska U Steni – Gliczarów Górny.

 5. Vygenerovaný voucher i následně získaný skipas jsou nepřenosné a jsou platné pouze v zimní sezóně 2017/2018.

 6. Nárok na skipas zdarma, vygenerovaný voucher na skipas zdarma i na jeho základě získaný skipas není možné vyplatit v hotovosti či jinak refundovat.

 7. Vymáhání nároku na skipas zdarma, voucheru na skipas zdarma i skipas zdarma do lyžařského střediska U Steni – Gliczarów Górny právní cestou je vyloučeno.

 8. Platnost akce do 31. 3. 2018 nebo do odvolání. Provozovatel eshopu Levnelyze.cz si vyhrazuje právo ukončit akci kdykoliv předčasně, a to včetně ukončení platnosti již vydaných voucherů na skipasy zdarma bez nároku na jakoukoliv náhradu. Informace o předčasném ukončení akce nebo i platnosti již vydaných voucherů na skipasy zdarma bude zveřejněna výhradně na internetové stránce eshopu Levnelyze.cz.

 9. Provozovatel eshopu si zároveň vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání skipasu zdarma jednotlivému konkrétnímu zákazníkovi, a to i bez udání důvodu a nároku na jakoukoliv náhradu.

 10. Zákazník, který je oprávněn k získání skipasu zdarma a vyžádá si voucher na skipas zdarma v objednávkovém formuláři na www.levnelyze.cz, souhlasí s poskytnutím své emailové adresy provozovateli lyžařského areálu U Steni pro zasílání novinek o tomto lyžařském areálu.