CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Kariéra

MANAGING DIRECTOR - VÝKONNÝ ŘEDITEL

Hledáme nového kolegu, který má rád lyže a hory - na pozici MANAGING DIRECTOR - VÝKONNÝ ŘEDITEL
Naše společnost provozuje internetové obchody Levnelyze.cz, Eski.sk, Topnarty.pl, Skiandbikes.de, Yespool.de

Náplň práce:

Odpovědnost za provoz společnosti, přijímání koncepčních a operativních rozhodnutí, zpracování finančních analýz, komunikace s obchodními partnery

Požadujeme:

  • znalost anglického a částečně německého jazyka
  • SŠ/VŠ vzdělání (preferujeme ekonomické zaměření)
  • kladný vztah ke sportu a k lyžování
  • praxe v e-commerce výhodou

Nabízíme:

  • práci v mezinárodní e-commerce společnosti s 20letou tradicí
  • vysoce korektní a seriózní přístup
  • atraktivní celoroční práci v lyžařském středisku
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • finanční ohodnocení závislé na výsledcích Vaší práce
  • práci v mladém týmu lyžařů, co nechodí do práce s kravatou

Kontakt:

Vítězslav Poledno, email: info@levnelyze.cz, tel. +420 602 492 169

MANAŽER NÁKUPU

Hledáme nového kolegu, který má rád lyže a hory - na pozici MANAŽER NÁKUPU

Komunikace s obchodními partnery, koordinace nákupu zboží, manipulace se zbožím, evidence zásob a správa objednávek.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • základy anglického nebo německého jazyka
  • ochotu pracovat od pondělí do pátku cca 8 hodin denně

Nabízíme:

  • práci v mladém týmu lyžařů, co chodí do práce v džínách a tričku
  • možnost využití firemní sezónní lyžařské permanentky platné v areálu Harrachov
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • pomůžeme se zajištěním ubytování
  • zvýhodněné nákupy sportovního zboží