CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Podmínky pro získání a využití jednodenního skipasu do lyžařského střediska Skiaréna R3 Ramzová - Jeseníky zdarma

(dále též „skipasu zdarma“)

 1. Každý zákazník obchodu Levnelyze.cz, který uhradil svůj nákup a potvrdil svůj zájem o skipas zdarma v objednávkovém formuláři, získává nárok na jeden jednodenní skipas do lyžařského areálu Ramzová R3 v Jeseníkách na zimní sezónu 2019/2020 zdarma.
   
 2. Minimální hodnota jednoho nákupu opravňujícího k získání nároku na skipas zdarma je 2.000,- Kč.
   
 3. Nárok na získání skipasu zdarma vzniká zákazníkovi pouze jednou za zimní sezónu 2019/2020. V případě opakovaných nákupů stejného zákazníka v průběhu zimní sezóny 2019/2020 není tento zákazník oprávněn požadovat vydání skipasu zdarma, resp. zákazník je přímo povinen upozornit v objednávkovém formuláři nebo emailem, že skipas zdarma do lyžařského areálu Ramzová R3 za nákup na www.levnelyze.cz v sezóně 2019/2020 již jednou získal.
   
 4. Zákazník, který je oprávněn k získání skipasu zdarma, obdrží po uhrazení nákupu i unikátní voucher od provozovatele eshopu Levnelyze.cz. Tento voucher spolu s osobním dokladem (občanský průkaz, pas, evtl. jiný úřední doklad s fotografií) a fakturou za nákup na www.levnelyze.cz, ke kterému byl příslušný voucher na skipas zdarma vydán, předloží zákazník v průběhu zimní sezóny 2019/2020 v pokladně lyžařského střediska Ramzová R3. Oproti následnému odevzdání voucheru mu bude v pokladně vydán jednodenní skipas zdarma do lyžařského střediska Ramzová R3. Upozorňujeme na správné zadání jména a příjmení osoby, která bude skipas zdarma čerpat, v objednávkovém formuláři na www.levnelyze.cz, neboť ty budou následně vytištěné na voucheru a jméno a příjmení na voucheru se musí shodovat s osobními údaji na předloženém osobním dokladu s fotografií v pokladně lyžařského střediska Ramzová R3.
   
 5. Vygenerovaný voucher i následně získaný skipas jsou nepřenosné a jsou platné pouze v zimní sezóně 2019/2020.
   
 6. Nárok na skipas zdarma, vygenerovaný voucher na skipas zdarma i na jeho základě získaný skipas není možné vyplatit v hotovosti či jinak refundovat.
   
 7. Vymáhání nároku na skipas zdarma, voucheru na skipas zdarma i skipas zdarma do lyžařského střediska Ramzová R3 právní cestou je vyloučeno.
   
 8. Platnost akce do 31. 3. 2020 nebo do odvolání. Provozovatel eshopu Levnelyze.cz si vyhrazuje právo ukončit akci kdykoliv předčasně, a to včetně ukončení platnosti již vydaných voucherů na skipasy zdarma bez nároku na jakoukoliv náhradu. Informace o předčasném ukončení akce nebo i platnosti již vydaných voucherů na skipasy zdarma bude zveřejněna výhradně na internetové stránce eshopu Levnelyze.cz.
   
 9. Provozovatel eshopu si vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání skipasu zdarma jednotlivému konkrétnímu zákazníkovi, a to i bez udání důvodu a nároku na jakoukoliv náhradu.