CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 10 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Podmínky pro získání a využití jedné jízdenky na zpáteční jízdu lanovkou ve středisku Monínec zdarma

(dále též letní dárek zdarma)

  1. Každý zákazník obchodu Levnelyze.cz, který uhradil svůj nákup a potvrdil svůj zájem o letní dárek zdarma v objednávkovém formuláři, získává nárok na jednu jízdenku na jednu zpáteční jízdu lanovkou (včetně možnosti vyvezení jízdního kola) ve středisku Monínec na letní sezónu 2018 zdarma.

  2. Minimální hodnota jednoho nákupu opravňujícího k získání nároku na letní dárek zdarma je 1,- Kč.

  3. Nárok na získání letního dárku zdarma vzniká zákazníkovi pouze jednou za letní sezónu 2018. V případě opakovaných nákupů stejného zákazníka v průběhu letní sezóny 2018 není tento zákazník oprávněn požadovat vydání letního dárku zdarma, resp. zákazník je přímo povinen upozornit v objednávkovém formuláři nebo emailem, že letní dárek zdarma na Monínec za nákup na www.levnelyze.cz v letní sezóně 2018 již jednou získal.

  4. Zákazník, který je oprávněn k získání letního dárku zdarma, obdrží po uhrazení nákupu společně s dodávkou zboží i unikátní voucher od provozovatele eshopu Levnelyze.cz. Tento voucher spolu s osobním dokladem (občanský průkaz, pas, evtl. jiný úřední doklad s fotografií) a fakturou za nákup na www.levnelyze.cz, ke kterému byl příslušný voucher na letní dárek zdarma vydán, předloží zákazník v průběhu letní sezóny 2018 v pokladně lyžařského střediska Monínec. Oproti následnému odevzdání voucheru mu bude v pokladně vydána jedna jízdenka na zpáteční jízdu lanovkou ve středisku Monínec. Upozorňujeme na správné zadání jména a příjmení osoby, která bude letní dárek zdarma čerpat, v objednávkovém formuláři na www.levnelyze.cz, neboť ty budou následně vytištěné na voucheru a jméno a příjmení na voucheru se musí shodovat s osobními údaji na předloženém osobním dokladu s fotografií v pokladně lyžařského areálu Monínec.

  5. Vygenerovaný voucher i následně získaná jízdenka na lanovku jsou nepřenosné a jsou platné pouze v letní sezóně 2018. Využití letního dárku zdarma je závislé na provozní době lanovky ve středisku Monínec.

  6. Nárok na letní dárek zdarma, vygenerovaný voucher na letní dárek zdarma i na jeho základě získanou jízdenku na lanovku není možné vyplatit v hotovosti či jinak refundovat.

  7. Vymáhání nároku na letní dárek zdarma, voucheru na letní dárek zdarma i letní dárek zdarma do střediska Monínec právní cestou je vyloučeno.

  8. Platnost akce do 31. 10. 2018 nebo do odvolání podle toho, co nastane dříve.

  9. Provozovatel eshopu Levnelyze.cz si vyhrazuje právo ukončit akci kdykoliv předčasně, a to včetně ukončení platnosti již vydaných voucherů na letní dárky zdarma bez nároku na jakoukoliv náhradu. Informace o předčasném ukončení akce nebo i platnosti již vydaných voucherů na letní dárky zdarma bude zveřejněna výhradně na internetové stránce eshopu Levnelyze.cz.

  10. Provozovatel eshopu si zároveň vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání letního dárku zdarma jednotlivému konkrétnímu zákazníkovi, a to i bez udání důvodu a nároku na jakoukoliv náhradu.