CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 3 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Podmínky pro získání a využití jednodenního skipasu na Dachstein West zdarma

(dále též skipasu zdarma)

 1. Každý zákazník obchodu Levnelyze.cz, který uhradil svůj nákup a potvrdil svůj zájem o skipas zdarma v objednávkovém formuláři, získává nárok na bezplatný jednodenní skipas pro lyžařskou oblast Dachstein West na zimní sezónu 2017/2018.

 2. Minimální hodnota jednoho nákupu opravňujícího k získání nároku na skipas zdarma je 2.000,- Kč.

 3. Nárok na získání skipasu zdarma vzniká zákazníkovi pouze jednou za zimní sezónu 2017/2018. V případě opakovaných nákupů stejného zákazníka v průběhu zimní sezóny 2017/2018 není tento zákazník oprávněn požadovat vydání skipasu zdarma, resp. zákazník je přímo povinen upozornit v objednávkovém formuláři, že skipas zdarma na Dachstein West získaný za nákup na www.levnelyze.cz nebo www.zimni-zajezdy.cz již jednou využil.
  Provozovatel eshopu si pro účely této akce vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání skipasu zdarma zákazníkovi, jehož některé údaje v objednávce (např. adresa bydliště / sídla nebo dodací adresa nebo emailová adresa nebo telefonní číslo) vykazují shodu s jinou objednávkou jiného zákazníka, který již ve stejné sezóně skipas zdarma získal nebo zákazníkovi, u jehož objednávky bude mít podezření, že tato objednávka byla rozdělena na více objednávek pouze za účelem získání skipasů zdarma.

 4. Zákazník, který je oprávněn k získání skipasu zdarma, obdrží po uhrazení nákupu unikátní kód od provozovatele eshopu Levnelyze.cz. Pomocí tohoto kódu je nutné provést bez zbytečného odkladu jednoduchou aktivaci skipasu na stránkách https://www.dachstein.at/levnelyze . Současně s vložením kódu je nutné zadat osobní údaje (jméno a příjmení, adresa, datum narození). Následně po aktivaci skipasu bude zákazníkovi automaticky vygenerován voucher (poukaz). Tento poukaz spolu s osobním dokladem (občanský průkaz, pas, evtl. jiný úřední doklad s fotografií) předloží zákazník v průběhu zimní sezóny 2017/2018 v kterékoliv pokladně sdružení středisek Dachstein West. Následným odevzdáním voucheru mu bude v pokladně vydán jednodenní skipas zdarma pro oblast Dachstein West. Upozorňujeme na správné zadání osobních údajů, neboť ty budou vytištěné na voucheru a osobní data uvedená na voucheru se musí shodovat s osobními údaji na předloženém osobním dokladu s fotografií.

 5. Kód pro získání skipasu zdarma i následně vygenerovaný voucher jsou nepřenosné a jsou platné pouze v zimní sezóně 2017/2018.

 6. Kód pro získání skipasu zdarma i následně vygenerovaný voucher není možné vyplatit v hotovosti či jinak refundovat.

 7. Vymáhání skipasu zdarma na Dachstein West právní cestou je vyloučeno.

 8. Platnost akce do 31. 3. 2018 nebo do odvolání. Provozovatel eshopu Levnelyze.cz si vyhrazuje právo ukončit akci kdykoliv předčasně, a to včetně ukončení platnosti již vydaných voucherů na skipasy zdarma bez nároku na jakoukoliv náhradu. Informace o předčasném ukončení akce nebo i platnosti již vydaných voucherů na skipasy zdarma bude zveřejněna výhradně na internetové stránce eshopu Levnelyze.cz.

 9. Provozovatel eshopu si vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání skipasu zdarma jednotlivému konkrétnímu zákazníkovi, a to i bez udání důvodu a nároku na jakoukoliv náhradu.

 10. Zákazník, který je oprávněn k získání skipasu zdarma a vyžádá si voucher na skipas zdarma v objednávkovém formuláři na www.levnelyze.cz, souhlasí s poskytnutím své emailové adresy provozovateli lyžařského areálu Dachstein West pro zasílání novinek o tomto lyžařském areálu.