CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více
Mongoose

Mongoose

MONGOOSE.

Mongoose je americká značka jízdních kol, jejíž historie sahá až do roku 1974. Už přes 40 let je tato společnost, která byla založena v jedné garáži v jižní Kalifornii, synonynem pro a kvalitní jízdní kola, která posouvá limity toho, co všechno může jezdec na kole dělat. Ať už se jedná o horská kola, kola do parku nebo městská kola, Mongoose je originální značka, která vyrábí odolné vybavení pro opravdové jezdce.

Od úplně prvních produktů této značky až po současná BMX a hardtailová kola je Mongoose jistotou pro ty, kteří hledají výkon, ale i pohodlí na každé trati, kterou zdolávají.

Mongoose staví kola pro skutečné jezdce. To je důvod, proč jejich designéři neztrácejí čas sledováním sportovních televizních přenosů, ale raději testují své výrobky v reálných podmínkách. Díky tomu vyvíjí systémy jako např. Front Porch nebo Freedrive, které kola neustále vylepšují.

Kola Mongoose jsou nabízeny s kvalitním rámem a komponenty vyšší úrovně. Konstrukce BMX a rámy horských kol jsou vyráběny z hliníku nebo oceli. Některé produkty jsou vyráběny přímo pro závodění, což je faktor, který odlišuje tato vynikající Mongoose kola od těch, které koupíte v obchodních domech.

Mongoose MTB hardtailová kola nejen posouvají limity, ale především nastavují nové. Vyberte si v naší nabídce a posuňte tak i svůj vlastní limit.