CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více
Coleman

Coleman

COLEMAN. Specialista na outdoor.

Coleman je společnost, která se specializuje na outdoorové produkty, především na vybavení na pobyt v přírodě a kempování. Firma byla založena Williamem Coffin Colemanem, který začal prodávat benzinové tlakové lampy už v roce 1900 v americkém Kansasu. Coleman nyní nabízí širokou škálu vybavení, zaměřenou především na camping a rekreaci. Snad nejznámějším produktem této značky je Coleman Lantern, série svítilen, která původně fungovala na principu spalování benzinu.

Ve firmě Coleman kombinují vysoce kvalitní materiály, odbornost a neustálou snahu po inovacích. Veškeré výrobky tak uspokojují ty nejnáročnější požadavky na pohodlí a výkon, ať už vás dobrodružství zavede kamkoliv.

Coleman vyrábí outdoorové vařiče, spací pytle, chladící tašky a boxy, matrace, karimatky a baterky. Zůstává ale věrný i svým původním výrobkům, naleznete tak v nabídce i kvalitní svítilny a baterky. Dnes by se Coleman dal nazvat i specialistou na stany, jejiž široká nabídka uspokojí pohodlnější rodinu stejně dobře jako outdoorového nadšence.

Coleman je outdoorová společnost, která usiluje o to, aby bylo co nejjednodušší prostě vyjít ven a těšit se z toho, co příroda nabízí. Ať už máte rádi relax s přáteli a rodinou venku v přírodě, nebo chcete zkusit extrémní stanování v arktických podmínkách, sortiment značky Coleman vám má vždy co nabídnout.

Tento web využívají cookies v zájmu poskytnutí kvalitnějších služeb