CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

LETNÍ DÁRKY ZDARMA

(základní podmínky k letním dárkům zdarma naleznete níže )

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ SKIPASŮ ZDARMA PLATNÉ PRO VŠECHNA STŘEDISKA

  • Každý zákazník, který na základě jedné objednávky nakoupí zboží v minimální hodnotě uvedené v popisu podmínek u jednotlivých dárků, má nárok na získání všech výše uvedených letních dárků zdarma.

  • Každý z výše uvedených dárků je možné získat pouze jednou. Jiný počet není možný ani v případě odmítnutí některého z dalších dárků.

  • Letní dárky zdarma je možné získat pouze za jeden nákup v minimální hodnotě uvedené v popisu podmínek u jednotlivých dárků v období od 1. června do 31. srpna 2013. V případě opakovaných nákupů v průběhu tohoto období nemá zákazník nárok na opětovné získání letních dárků zdarma.

  • Dalším předpokladem pro získání letních dárků zdarma je potvrzení zájmu zákazníka vložením jména a příjmení osoby, která bude dárek čerpat, do příslušného pole s označením letního dárku v objednávkovém formuláři.

  • Zákazníkovi, který je oprávněn k získání letního dárku zdarma a projevil svůj zájem v objednávce, bude po uhrazení nákupu zaslána emailem faktura společně s unikátními vouchery od provozovatele eshopu Levnelyze.cz. Podmínky k využití voucherů, resp. jejich výměně za letní dárky jsou k dispozici v prezentacích jednotlivých letních dárků - viz výše uvedené odkazy.

Další a specifické podmínky k získání letních dárků zdarma a podmínky k využití a vyzvednutí letních dárků zdarma u jejich poskytovatelů jsou uvedeny v prezentacích jednotlivých letních dárků, které se zobrazí po rozkliknutí výše uvedených log.