CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 10 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více
Line

Line

LINE

Lyžařskou značku LINE založil Jason Levinthal, lyžař, který původně začal jako vedoucí projektu na univerzitě v New Yorku, kde se pokoušel vyrobit lyže, které by vycházely z tvaru snowboardu. Snowboarding v té době zažíval velký boom a přiblížení se lyžemi populárnímu snowboardingu, byl jasný cíl. Výsledkem a základním prvkem se stal twin tip design, kdy je pata i špička lyže mírně zvednutá.

Jason Levinthal během posledních dvou desetiletí neúnavně pracoval na vývoji lyží. Měl to štěstí, že mohl spolupracovat s těmi nejlepšími inženýry, v nejmodernějších továrnách a s mnoha průkopníky tohoto sportu. Značka Line profitovala z toho, že měla ve svém vývoji člověka, který měl chuť přemýšlet, rozvíjet, testovat a nekonečně vylepšovat nové produkty. Jason Levinthal vytvořil více než tisíc různých prototypů lyží a přitom pokračoval ve vylepšování dál a dál. Přinesl na trh stovky oceňovaných lyžařských modelů.

Společnost Line se od roku 1995 zaměřuje hlavně na to, aby umožňovala zábavnější formu lyžování. Společnost vycházela z toho, že lyžování bylo v 90. letech považováno vlastně za jakousi nudnější formu trávení času na sněhu, než tomu bylo v té době u velmi populárního snowboardu. Nutno podotknout, že dělat lyžování zábavnější se jim opravdu daří. Je to přesně to, co Line dělat umí.

Značka Line nabízí širokou škálu lyží revolučních tvarů, stylů i designů, vhodných na freeride, freestyle i volné ježdění po sjezdovce. Vše s technologií twin tip. Pokud chcete, aby vaše lyže byly i jakousi vaší značkou, lyže Line jsou pro jejich neobvyklý vzhled tou správnou volbou. Samozřejmostí jsou hůlky ve stejném stylu, které ctí zásady freeski lyžování (např. kratší délky na freestyle a samozřejmě ten správný design).