CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více
Dolomite

Dolomite

Dolomite je tradiční italská firma, která má více než sto let zkušeností ve vývoji a výrobě té nejlepší outdoorové obuvi a oblečení. Tato značka má své kořeny v Dolomitech, kterými je spolu s italským designem a stylem inspirována. Dolomite má ohromnou vášeň pro hory, outdoor a aktivní životní styl. Výsledkem je vybavení té nejvyšší kvality.

Historie sahá až do roku 1897, kdy byla otevřena první továrna na výrobu bot. Tu založil teprve sedmnáctiletý Guiseppe Garbuio a dal jí jméno Fabbrica Scarpe Montello. Mezi zásadní milníky této společnosti patří např. rok 1954, kdy italská expedice dobyla horu K2 v Himalájích, tentokrát už v botách pod značkou Dolomite. V roce 1960 dobyla švýcarská expedice sedmou nejvyšší horu světa Dhaulágirí, tzn. Bílou horu. I v novější historii zaznamenaly boty Dolomite mnoho úspěchů.

Všechny tyto významné expedice daly značce mezinárodní viditelnost a celosvětové renomé. Za všechny tyto výjimečné úspěchy stojí Dolomite se svými znalostmi a zkušenostmi, které posouvaly a stále posouvají výrobky kupředu.

Kombinace kvality, komfortu, výkonu a italského stylu činí produkty Dolomite legendárními. DNA a kořeny této značky jsou hluboce zakořeněny v obuvnictví, které je přes sto let neustále vyvíjeno. Spotřebitelé si kromě kvality užijí i italský design, hezký vzhled a profesionální kvalitu.

Produkty značky Dolomite jsou určeny pro každého, kdo vyhledává vysokou kvalitu, výkon a aktivní životní styl. Nejen pro rekreační turisty nebo lyžaře, ale také pro profesionální horolezce, fotografy a ostatní cestovatele a sportovce.

V kolekci Dolomite naleznete outdoorové oblečení jako svetry, košile, bundy i na lyžování, mikiny, a především outdoorovou obuv na trekking, výlety i vysokohorskou turistiku.