CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Představení střediska

 

AKCE PŘERUŠENA Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NA STRANĚ PROVOZOVATELE FREESTYLE KOLBENKA
ZE STEJNÝCH DŮVODŮ JSOU V SOULADU S PODMÍNKAMI AKCE NEPLATNÉ TAKÉ JIŽ VYDANÉ VOUCHERY

 

Freestyle Kolbenka a Maxxtracks simulátory lyžování a snowboardingu

Freestyle Kolbenka je multisportovní hala v Praze a disponuje unikátními simulátory lyžování a snowboardingu. Je jedno, jestli jste věčný začátečník nebo ostřílený profík. Simulátory Maxxtracks vám pomůžou dostat se s lyžemi nebo snowboardem na vyšší úroveň ježdění. Ve Freestyle Kolbence se naučíte všechno klidně od základů, vypilujete techniku a natrénujete toho za půl hodiny tolik, jako za mnohonásobně delší čas na zasněženém svahu. Kterýkoliv den v roce.

 

Simulátory Maxxtracks jsou založeny na unikátní technologii pohyblivého pásu s nastavitelnou rychlostí a úhlem sklonu. Obtížnost a podmínky vám tak přizpůsobíme přímo na tělo a vy budete moci trénovat jak oblouky v pluhu, tak sjezdové či carvingové oblouky.

 

Proč trénovat na simulátorech Maxxtracks?

 

Celoroční škola lyžování a snowboardingu

Nečekejte na zimu, jezdit na lyžích nebo snowboardu můžete ve Freestyle Kolbence celý rok. Výuka na simulátorech Maxxtracks je výrazně efektivnější než pokusy a omyly na opravdovém sněhu, takže se budete zlepšovat rychleji, než byste čekali. Překvapíte sami sebe a na sjezdovce pak zvládnete všechny situace s přehledem.

Naučit své vlastní dítě lyžovat je téměř nadlidský a nadmíru neefektivní výkon, kdo to kdy zkusil, naše slova určitě potvrdí.

Popis SKI a SNB školy