CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Podmínky pro získání a využití jedné bonusové karty HARRACHOV CARD zdarma

Bonus zdarma – HARRACHOV CARD

PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ A VYUŽITÍ JEDNÉ BONUSOVÉ KARTY HARRACHOV CARD ZDARMA

(dále též „HARRACHOV CARD“)

  1. Každý zákazník obchodu Levnelyze.cz, který uhradil svůj nákup a potvrdil svůj zájem o HARRACHOV CARD v objednávkovém formuláři, získává nárok na jednu bonusovou kartu HARRACHOV CARD zdarma.

  2. Minimální hodnota jednoho nákupu opravňujícího k získání nároku na HARRACHOV CARD je 1,- Kč.

  3. Zákazník, který je oprávněn k získání HARRACHOV CARD, obdrží po uhrazení nákupu společně s dodávkou zboží i unikátní voucher od provozovatele eshopu Levnelyze.cz, který bude obsahovat čárový kód sloužící jako HARRACHOV CARD. Tento voucher, resp. uvedený čárový kód je pak možné využít pro získání výhod u všech poskytovatelů uvedených na webu http://www.harrachovcard.cz/index.php/cs/kde-ziskate-vyhody v sekci „karta marketingová“, a to v sezóně pro kterou je vydaná HARRACHOV CARD platná - platnost je vždy uvedena na voucheru.

  4. Výhody z HARRACHOV CARD získané při nákupu v eshopu Levnelyze.cz může čerpat vždy pouze jedna osoba.

  5. Nárok na HARRACHOV CARD není možné vyplatit v hotovosti či jinak refundovat.

  6. Vymáhání nároku na HARRACHOV CARD právní cestou je vyloučeno.

  7. Platnost akce do 30. 11. 2020 nebo do odvolání.

  8. Provozovatel eshopu Levnelyze.cz si vyhrazuje právo ukončit akci kdykoliv předčasně, a to včetně ukončení platnosti již vydaných HARRACHOV CARD bez nároku na jakoukoliv náhradu. Informace o předčasném ukončení akce nebo i platnosti již vydaných HARRACHOV CARD bude zveřejněna výhradně na internetové stránce eshopu Levnelyze.cz.

  9. Provozovatel eshopu si zároveň vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání HARRACHOV CARD jednotlivému konkrétnímu zákazníkovi, a to i bez udání důvodu a nároku na jakoukoliv náhradu.