CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Podmínky pro získání a využití lekce zdarma ve Freestyle Kolbenka

 

AKCE PŘERUŠENA Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NA STRANĚ PROVOZOVATELE FREESTYLE KOLBENKA
ZE STEJNÝCH DŮVODŮ JSOU V SOULADU S PODMÍNKAMI AKCE NEPLATNÉ TAKÉ JIŽ VYDANÉ VOUCHERY

 

Podmínky pro získání a využití jedné lekce lyžování na simulátoru Maxxtracks ve Freestyle Kolbenka zdarma
(dále též lekce zdarma)

 1. Každý zákazník obchodu Levnelyze.cz, který uhradil svůj nákup a potvrdil zájem o lekci zdarma v objednávkovém formuláři na Levnelyze.cz, získává nárok na jednu bezplatnou lyžařskou nebo snowboardovou lekci v délce 45 minut na simulátoru Maxxtracks ve Freestyle Kolbenka zdarma. Lekci zdarma je možné využít do 31.8.2018 za nákup v letní sezóně a do 30.4.2019 za nákup v zimní sezóně, a to ve středu nebo v pátek od 14 do 18 hod. Pro využití lekce zdarma je nutná předchozí rezervace na https://freestylekolbenka.isportsystem.cz pod záložkou Simulátor ski a snb (případně tel. +420 727 989 289 nebo email info@freestylekolbenka.cz). V případě nevyužití rezervované lekce je zákazník povinen uhradit stornopoplatky dle ceníku Freestyle Kolbenka.

 2. Minimální hodnota jednoho nákupu opravňujícího k získání nároku na lekci zdarma je 2.000,- Kč.

 3. Nárok na získání lekce zdarma vzniká zákazníkovi pouze jednou za nákup v letní sezóně v období květen - srpen a pouze jednou za nákup v zimní sezóně v období září - březen. V případě opakovaných nákupů stejného zákazníka v průběhu jedné stejné letní nebo zimní sezóny není tento zákazník oprávněn požadovat vydání voucheru na lekci zdarma, resp. zákazník je přímo povinen upozornit v objednávkovém formuláři nebo emailem, že lekci zdarma ve Freestyle Kolbenka za nákup na www.levnelyze.cz v uvedené letní nebo zimní sezóně již jednou získal.

 4. Provozovatel eshopu si pro účely této akce vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání lekce zdarma zákazníkovi, jehož některé údaje v objednávce (např. adresa bydliště / sídla nebo dodací adresa nebo emailová adresa nebo telefonní číslo) vykazují shodu s jinou objednávkou jiného zákazníka, který již ve stejné sezóně lekci zdarma získal nebo zákazníkovi, u jehož objednávky bude mít podezření, že tato byla rozdělena na více objednávek pouze za účelem získání lekce zdarma.

 5. Zákazník, který je oprávněn k získání lekce zdarma, obdrží po uhrazení nákupu společně s dodávkou zboží i unikátní voucher od provozovatele eshopu Levnelyze.cz. Tento voucher spolu s osobním dokladem (občanský průkaz, pas, evtl. jiný úřední doklad s fotografií) a fakturou za nákup na www.levnelyze.cz, ke kterému byl příslušný voucher na lekci zdarma vydán, předloží zákazník nejpozději do konce uvedené sezóny v recepci areálu Freestyle Kolbenka v Praze v ulici Kolbenova 898/11. Oproti následnému odevzdání voucheru mu bude umožněno absolvování lekce zdarma. Upozorňujeme na správné zadání jména a příjmení osoby, která bude lekci zdarma čerpat, v objednávkovém formuláři na www.levnelyze.cz, neboť ty budou následně vytištěné na voucheru a jméno a příjmení na voucheru se musí shodovat s osobními údaji na předloženém osobním dokladu s fotografií v recepci areálu Freestyle Kolbenka.

 6. Vygenerovaný voucher i následně získaná lekce zdarma jsou nepřenosné a jsou platné pouze v uvedené letní nebo zimní sezóně.

 7. Nárok na lekci zdarma, vygenerovaný voucher na lekci zdarma i na jeho základě získanou lekci zdarma není možné vyplatit v hotovosti či jinak refundovat.

 8. Vymáhání nároku na lekci zdarma, voucheru na lekci zdarma i vlastní lekci zdarma do Freestyle Koblenka právní cestou je vyloučeno.

 9. Platnost akce do 31. 3. 2019 nebo do odvolání.

 10. Provozovatel eshopu Levnelyze.cz si vyhrazuje právo ukončit akci kdykoliv předčasně, a to včetně ukončení platnosti již vydaných voucherů na lekci zdarma bez nároku na jakoukoliv náhradu. Informace o předčasném ukončení akce nebo i platnosti již vydaných voucherů na lekci zdarma bude zveřejněna výhradně na internetové stránce eshopu Levnelyze.cz.

 11. Provozovatel eshopu si zároveň vyhrazuje právo odmítnout nárok na získání lekce zdarma jednotlivému konkrétnímu zákazníkovi, a to i bez udání důvodu a nároku na jakoukoliv náhradu.
 12.  
 13.  
 14.