CZ SK PL
Skipasy zdarma
Získajte zadarmo skipasy při své objednávce nad 2 000,- Kč Více
Doprava zadarmo
Doprava zdarma od 14 000,- Kč Více
Dárečky
Máme dárek i pro tebe Více

Regeco Knee Brace Sleeve Right

Regeco
1 260,- Kč
Vč. DPH, plus poštovné
Velikost  Doba dodání

Kolenní ortéza Regeco - návlek s výztuhou - PRAVÉ KOLENO

Řešena jako návlek, po stranách vyztužena duralovými tvarovatelnými dlahami s dvouosým kloubem. Je vyrobena z neoprenu,  který je potažen speciálním Polar Tech materiálem ( ten udržuje příjemné klima mezi bandáží a tělem pomocí mikro pouzder a zajišťuje důležitou tepelnou izolaci). Patella je stabilizována neoprenovým mezikružím. Pro větší pevnost je ortéza vybavena zapínacími pružnými pásky  na stehně a lýtku, které přitáhnou klouby k noze a tím zajistí větší oporu. Při použití ortézy dochází ke zmírnění bolestí a zároveň zlepšení funkčnosti kloubu. Tato pomůcka umožňuje provozovat sport na vrcholové úrovni.

Použití: degenerativní a revmatické onemocnění kolenního kloubu s nestabilitou, doléčení po úrazech kolene (distorze, léze postranních vazů), doléčení po operacích kolene, při stranové instabilitě, při chronických potížích s koleny a  poškození menisků, prevence při nadměrné zátěži.

Pokud naměříte výrazně odlišné rozměry, objednejte variantu „individuální rozměry“ a výsledky měření zapište při objednání do „Poznámky a zvláštní požadavky“.

Výběr barvy - černá, modrá, béžová (tělová) - pište v objednávce do poznámky.

Zařazení produktu

Typ: Kolenní ortézy

Ostatní

  • Kód produktu
    N13002825

Zákazníci také koupili tyto produkty

Trend
  2 990,- Kč   2 691,- Kč
Tip
Delivery
  2 290,- Kč   1 717,- Kč
Trend
  159,- Kč   119,- Kč
TrendTip
  159,- Kč   149,- Kč
Nový
  2 000,- Kč   1 900,- Kč