webbaner-léto-dárky-zdarma-2016-160x600 CZ

 

SNOW-na-Levnelyze-160x250px-v01 2

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Představení střediska

Léto

Představení velkého množství letních aktivit včetně podmínek pro cykloturistiku, které jsou v tomto středisku také k dispozici, naleznete na webových stránkách střediska:

Další informace naleznete na

www.skiareal.com/leto


Zima

Jedno z nejvýznamnějších českých horských středisek Harrachov se nachází v blízkosti mezinárodní silnice E65 u hraničního přechodu s Polskem.

Lyžařský areál na Čertově hoře nabízí lyžařům 2 sedačkové lanovky a 1 lyžařský vlek se sjezdovkou s umělým osvětlením. Jinak jsou k dispozici sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti – 1 modrá, 2 červené, 1 černá. Středisko je dále vybaveno moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce.

Sjezdovky lyžařského areálu jsou vhodné i pro snowboardisty a každoročně je budován i moderní snowpark.

Rodiny, které se na sjezdovky vypraví s dětmi, najdou výborné zázemní především v části Rýžoviště, kde je přímo u dolní stanice lanovky umístěna dětská lyžařská školka s vybaveným výukovým hřištěm a dětským provazovým vlekem. Jako jediná v západních Krkonoších je tato školka rovněž zařazena do Brumíkovy lyžařské akademie , což je síť dětských lyžařských školek v Čechách a na Slovensku, ve kterých se děti učí lyžovat s Brumíkem a jeho výukovými pomůckami.

 

Další informace naleznete na

www.skiareal.com