webbaner-léto-dárky-zdarma-2016-160x600 CZ

 

SNOW-na-Levnelyze-160x250px-v01 2

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Představení lyžařského střediska "U Steni" - Gliczarów Górny

Lyžařský areál „U Steni” se nachází ve středisku Gliczarów Górny na polské straně Tater, ve vzdálenosti 15 km od hranice se Slovenskem a v blízkosti dalších známých lyžařských středisek (Zakopane 20 km, Bukowina Tatrzańska 8 km).

V lyžařském areálu jsou k dispozici 3 vleky, z nichž 2 vedou na horu Dziadkówce v nadmořské výšce ca. 1000 m, odkud je nádherný výhled na celé panorama Tater. Celková délka sjezdových tratí je více než 1000 m a každá trať má různý stupeň obtížnosti.

Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a denně upravovány. K dispozici je i osvětlená sjezdovka. Skipasy mají podobu magnetických karet, kdy jedna karta je platná na všechny vleky. Přímo v lyžařském areálu jsou rovněž k dispozici stravovací zařízení, veřejné toalety, dvě udržovaná a osvětlená parkoviště, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna a servis.

Vedle lyžařských vleků se nachází vila "U Steni" s halou s krbem, kavárnou, a pokoji s výhledem na hory. V roce 2010 získala vila ocenění udělované agenturou pro cestovní ruch Malopolska pro kvalitní služby a vysoký standard.

 

Další informace naleznete na

www.usteni.z-ne.pl