skipasy-web 16-17 160x600 CZ

 

SNOW-na-Levnelyze-160x250px-v01 2

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Představení lyžařského střediska "U Steni" - Gliczarów Górny

Lyžařský areál „U Steni” se nachází ve středisku Gliczarów Górny na polské straně Tater, ve vzdálenosti 15 km od hranice se Slovenskem a v blízkosti dalších známých lyžařských středisek (Zakopane 20 km, Bukowina Tatrzańska 8 km).

V lyžařském areálu jsou k dispozici 3 vleky, z nichž 2 vedou na horu Dziadkówce v nadmořské výšce ca. 1000 m, odkud je nádherný výhled na celé panorama Tater. Celková délka sjezdových tratí je více než 1000 m a každá trať má různý stupeň obtížnosti.

Sjezdové tratě jsou uměle zasněžovány a denně upravovány. K dispozici je i osvětlená sjezdovka. Skipasy mají podobu magnetických karet, kdy jedna karta je platná na všechny vleky. Přímo v lyžařském areálu jsou rovněž k dispozici stravovací zařízení, veřejné toalety, dvě udržovaná a osvětlená parkoviště, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna a servis.

Vedle lyžařských vleků se nachází vila "U Steni" s halou s krbem, kavárnou, a pokoji s výhledem na hory. V roce 2010 získala vila ocenění udělované agenturou pro cestovní ruch Malopolska pro kvalitní služby a vysoký standard.

 

Další informace naleznete na

www.usteni.z-ne.pl