webbaner-léto-dárky-zdarma-2016-160x600 CZ

 

SNOW-na-Levnelyze-160x250px-v01 2

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Představení lyžařského střediska Harrachov

Jedno z nejvýznamnějších českých horských středisek Harrachov se nachází v blízkosti mezinárodní silnice E65 u hraničního přechodu s Polskem.

Lyžařský areál na Čertově hoře nabízí lyžařům 2 sedačkové lanovky a 1 lyžařský vlek se sjezdovkou s umělým osvětlením. Jinak jsou k dispozici sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti – 1 modrá, 2 červené, 1 černá. Středisko je dále vybaveno moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce.

Sjezdovky lyžařského areálu jsou vhodné i pro snowboardisty a každoročně je budován i moderní snowpark.

Rodiny, které se na sjezdovky vypraví s dětmi, najdou výborné zázemní především v části Rýžoviště, kde je přímo u dolní stanice lanovky umístěna dětská lyžařská školka s vybaveným výukovým hřištěm a dětským provazovým vlekem. Jako jediná v západních Krkonoších je tato školka rovněž zařazena do Brumíkovy lyžařské akademie, což je síť dětských lyžařských školek v Čechách a na Slovensku, ve kterých se děti učí lyžovat s Brumíkem a jeho výukovými pomůckami.

 

Další informace naleznete na

www.skiareal.com