webbaner-léto-dárky-zdarma-2016-160x600 CZ

 

SNOW-na-Levnelyze-160x250px-v01 2

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Představení oblasti Dachstein West

Dachstein West:

Dachstein West - znamená pro návštěvníky zábavu na sjezdovkách i mimo ně zcela dle oficiálního motta oblasti Gaudi pur – auf und neben der Spur!

Na návštěvníky oblasti čeká 140 km perfektně připravených sjezdových tratí, atraktivní nabídky, výtečné gurmánské pochoutky, tradiční horské chaty i novinky jako např. Geocaching.

foto dachstein18foto dachstein19foto dachstein17foto dachstein20

Na sjezdovkách skiregionu Dachstein West (Gosau-Russbach-Annaberg) není „dobrodružstvím“ pouze lyžování. Vedle fantastických boulařských tratí jsou permanentně k dispozici také snowpark, měřené lyžařské nebo snowcrosové tratě se startovacími zařízeními nebo pouze pro zábavu a potěšení lehčí zvlněné dráhy. Ve stopách závodní dráhy Marcela Hirschera mohou zkušení lyžaři následovat slavné lyžařské hvězdy. V souladu s mottem Gaudi pur – auf und neben der Spur (volně přeloženo: zábava a pohoda na sjezdovce i v jejím okolí) se návštěvníkům nabízí i velké množství „nelyžařských“ zážitků jako např. aktuální volnočasový hit Geocaching, což je vlastně „hledání pokladů“ pomocí GPS přístrojů (nebo vhodným způsobem vybavených mobilních telefonů). Nabídka aktivit je průběžně rozšiřována, nová je tedy například také možnost zapůjčení přístrojů pro Geocaching a s tím související úvodní zaškolení. K tomu všemu nabízí přátelský personál tradičních horských chat výborné gurmánské pochoutky i skvělou zábavu.

Gaudi pur – zábava pro celou rodinu!

Lyžařský region Dachstein West je snadno a rychle dostupný a jeho hlavním zaměřením jsou aktivity, resp. lyžařská dovolená pro rodiny s dětmi. Právě pro děti jsou zde k dispozici školky pro první lyžařské krůčky i výborné lyžařské školy pro pokročilou výuku lyžování. Na děti dále mimo jiné čekají tréninkové vleky a svahy, jezdící koberce, pohádkové slalomové i zvlněné sjezdové dráhy, sněhové hrady a kolotoče a k dispozici je i hlídání dětí od 1 roku v dětskému klubu „Vrabčí hnízdo“. Pro starší děti a mládež nabízejí akční i zábavné zážitky „Kid´s Cross Ötscherpark“,, „Rookie-Park“ i „Freestyle Park“. Zde všude si mohou své schopnosti zdokonalovat začátečníci i zkušení profesionálové. A prvotřídní lyžařské školy zaměřují svou širokou nabídku na všechny věkové skupiny a jejich různé potřeby lyžařské výuky

VÝHODNÉ RODINNÉ NABÍDKY  -  pro aktuální přehled nabídek klikněte ZDE.

GAUDIWOCHE - TÝDEN PLNÝ ZÁBAVY  -  informace ke stažení v PDF (2,2 MB) v angličtině ZDE, nebo v němčině ZDE.

Kontakt:
Skiregion Dachstein West
Gästeservice Tennengau
+43-(0)6245-70050
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace v českém jazyce naleznete na

http://urlaub.dachstein.at/cz/
http://www.dachstein.at/cz/winter/
http://www.facebook.com/dachsteinwest/
Prospekt Dachstein West ke stažení (2 MB) zde.

Dachstein West - fakta:

Zařízení: 72

 • 12 sedačkových lanovek
 • 9 kabinových lanovek
 • 46 vleků
 • 5 přepravníků pro začátečníky
 • celková přepravní kapacita: 65.000 osob za hodinu


Sjezdovky: 130 km, z toho 100 km zasněžovaných

 • těžké: 15 km
 • střední: 103 km
 • lehké: 12 km
 • Trasy pro noční lyžování: 2 km


Běžecké tratě: 225 km

 • Gosau: 35 km
 • Russbach: 2 km
 • Obertraun: 14 km
 • Abtenau: 130 km
 • Lungötz, St. Martin: 44 km

 

logaeu