skipasy-web 16-17 160x600 CZ

 

SNOW-na-Levnelyze-160x250px-v01 2

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Představení Harrachov Card

HARRACHOV CARD – SKOČ SI PRO VÍC…

DOVOLENÁ V HARRACHOVĚ – VELKÉ ZÁŽITKY SE SLEVAMI

Stále přemýšlíte kam na dovolenou? Největší horské středisko západních Krkonoš – Harrachov má svým hostům co nabídnout během celého roku. Aktivní dovolená, adrenalinové zážitky, relax či odpočinek, to vše si můžete dopřát plnými doušky v zimě i během léta a přitom čerpat rozmanité slevy a výhody s věrnostní kartou HARRACHOV CARD.

Díky HARRACHOV CARD vás vyveze lanová dráha levněji až na vrchol Čertovy hory, kde máte na výběr z nesčetného množství pěších či cyklo tras a možnost vydat se za poznáváním krás Krkonoš nebo se vrátit lanovkou zpět do Harrachova. V zimě si mohou lyžaři vybrat celkem ze čtyř sjezdovek všech obtížností. Pro milovníky bílé stopy je zde komfortní přístup na běžeckou magistrálu. Návštěva wellness spojená s relaxováním a odpočinkem bude jistě odměnou nejen pro tělo, ale i duši po více či méně náročném dni.

S HARRACHOV CARD máte možnost každý den prožívat stále nové a nové aktivity. Den plný adrenalinu a zábavy můžete zažít v lanovém centru Proud a skok z 10 metrů ve Vertikal Parku přímo v centru Harrachova bude jistě tím pravým adrenalinovým zážitkem. Odpálit golfový míček až na green si můžete vyzkoušet na harrachovském 9jamkovém golfovém hřišti, a pokud si netroufáte na velké hřiště, golfové hole můžete vyzkoušet při hře minigolfu. Elektrokola, čtyřkolky a spoustu dalších aktivit se slevou může prožít díky Harrachov Card.

Také za nepříznivého počasí je tu pro vás spousta možností, jak prožít den s HARRACHOV CARD – návštěva krytého plaveckého bazénu či výlet za kulturou a historií do muzeí v Harrachově a okolí vám jistě zpříjemní vaši dovolenou.

S Kartou HARRACHOV CARD se můžete vydat i za hranice Harrachova a přitom stále výhodněji a se slevami. Prohlídka kozí farmy a brusírny perlí v Pěnčíně, plavecké bazény, muzea, muzeum mineralogie či bobová dráha v Polsku – stačí si jen vybrat.

Díky HARRACHOV CARD můžete prožít plnohodnotnou a rozmanitou dovolenou a přitom šetřit rodinný rozpočet. Stačí si jen naplánovat, co všechno chcete během dovolené v Harrachově stihnout, kartou se vždy prokázat a začít čerpat slevy. Díky slevám v rozmezí 10 až 30 % budou tyto aktivity cenově dostupnější, což jistě ocení každý z vás.

Více informací o Harrachov Card i seznam slev a výhod naleznete na:

harrachov-card